Kontakt Falck Healthcare

Kontakt Kundesupport

Ring til vores kundesupport, hvis du har spørgsmål til din virksomheds ordning
eller vil opdatere medarbejderoplysninger.

Ring 70 33 04 04 

Kontakt Salg

Skriv til Falck Healthcares salgsafdeling, hvis du vil høre mere om et produkt eller ændre din virksomheds aftale.

Hvis du skal have fat på en specifik rådgiver, kan du finde kontaktoplysninger nedenfor.

Send e-mail til salgsafdelingen 

Har du feedback?

Vi arbejder hårdt for at sikre, at vores kunder er tilfredse
med vores services.

Derfor vil vi meget gerne høre fra dig, hvis du har feedback
til vores service, produkter eller lignende.

Send feedback

Mød vores rådgivere

Carsten Rothmann
Kommerciel direktør

Ring 23 35 30 32
carsten.rothmann@falck.com

Helle Nørrelund
Kundechef

Ring 27 63 88 10
helle.noerrelund@falck.dk

Kristian Fredholm
Kundeudviklingschef

Ring 29 69 55 61
kfk@falck.dk

Maria Grønbech
Kundeudviklingschef

Ring 31 70 17 47
mgr@falck.dk

Britt Hvirring Larsen
Partnerudviklingschef

Ring 51 51 62 13
britt.h.larsen@falck.com

Søren Agerskov
Partnerudviklingschef

Ring 29 40 15 63
soeren.agerskov@falck.dk

Søren Bennike
Partnerudviklingschef

Ring 29 12 70 43
svsb@falck.dk

Kasper Røngaard Larsen
Partnerudviklingschef

Ring 21 26 92 74
kasper.r.larsen@falck.com

Anja Baisgaard Gyldensten
Udbudschef

Ring 50 92 56 10
anja.b.gyldensten@falck.dk

Ninett Christensen
Customer Success Manager

Ring 31 20 24 22
ninett.christensen@falck.dk

Pia Knudsen
Customer Success Manager

Ring 23 27 69 88
pia.knudsen@falck.dk

Pernille Østergaard
Customer Success Manager

Ring 23 48 45 57
peos@falck.dk

Emilie Nyhus Dyrved
Digital marketingkonsulent

Ring 51 83 85 47
emilie.n.dyrved@falck.com

Find vores klinikker og sundhedscentre

Find klinik til helbredsundersøgelser

København
Falck Healthcare Sundhedscenter KBH
Nyropsgade 17
1602 København V

Tlf. 70 21 63 63

Aarhus
Falck Healthcare Sundhedsundersøgelser
Scandinavian Center
Margrethepladsen 3, Plan 2
8000 Århus C

Tlf. 87 30 07 08

Find det sundhedscenter der er tættest på dig

 

Find sundhedscenter

 

Send Falck Healthcare en faktura

Send faktura på post
Falck Healthcare A/S
c/o Falck Danmark A/S
Att. Kreditorafdeling/Scanning
Trindsøvej 4-10
8100 Århus C.

Send faktura på e-mail
Send PDF/tiff-faktura til faktura.falckhealthcare@falck.dk

E-mails og vedhæftede fakturaer behandles automatisk. Vi kan altså ikke svare på spørgsmål eller reagere på indhold i en e-mail.

Vi modtager kun fakturarer på e-mail i PDF og Tiff – ellers bliver de ikke behandlet.

Send faktura elektronisk via EAN
Du er også velkommen til at sende en elektronisk faktura via
EAN nr: 5790001968151

Har du spørgsmål til fakturaen?

Send e-mail