Kontakt Falck Healthcare

Kontakt Kundesupport

Ring til vores kundesupport, hvis du har spørgsmål til din virksomheds ordning
eller vil opdatere medarbejderoplysninger.

Ring 70 33 04 04 

Kontakt Salg

Skriv til Falck Healthcares salgsafdeling, hvis du vil høre mere om et produkt eller ændre din virksomheds aftale.

Hvis du skal have fat på en specifik rådgiver, kan du finde kontaktoplysninger nedenfor.

Send e-mail til salgsafdelingen 

Har du en klage eller feedback?

Vi arbejder hårdt for at sikre, at vores kunder er tilfredse
med vores services.

Derfor vil vi meget gerne høre fra dig, hvis du har en klage eller feedback
til vores service, produkter eller lignende.

Send klage

Mød vores rådgivere

 

PRIVATE VIRKSOMHEDER

Helle Nørrelund
Kundeudviklingschef

+45 27 63 88 10
helle.noerrelund@falck.dk

Kristian Fredholm
Kundeudviklingschef

+45 29 69 55 61
kfk@falck.dk

Maria Grønbech
Kundeudviklingschef

+45 31 70 17 47
mgr@falck.dk

Ninett Christensen
Customer Success Manager

+45 31 20 24 22
ninett.christensen@falck.dk

Britt Hvirring Larsen
Partnerudviklingschef

+45 51 51 62 13
britt.h.larsen@falck.com

Søren Agerskov
Partnerudviklingschef

+45 29 40 15 63
soeren.agerskov@falck.dk

Kitty Stensgaard
Marketing Manager

+45 42 24 80 16
kitty.stensgaard@falck.com

John Bates
Client Director

+45 21 53 21 47
john.p.bates@falck.com



Kasper Røngaard Larsen
Head of Customer Success

+45 21 26 92 74
kasper.r.larsen@falck.com

Pia Knudsen
Customer Success Manager

+45 23 27 69 88
pia.knudsen@falck.dk

Pernille Østergaard (orlov)
Customer Success Manager

+45 23 48 45 57
peos@falck.dk

Offentlig sektor

Trine Færch Remmen
Regionsleder Sjælland

+45 27 36 74 90
trine.f.remmen@falck.dk

Christopher Aakjær
Regionsleder Sjælland

+45 21 31 87 86
christopher.aakjaer@falck.dk

Johan Øbro Påhlman
Regionsleder Jylland og Fyn

+45 22 93 14 90
johan.o.paahlman@falckcorp.com

Jeanette Holst (orlov)
Driftschef

+45 29 69 55 62
Jeanette.holst@quickcare.falck.dk

Find vores klinikker og sundhedscentre

Find klinik til helbredsundersøgelser

København
Falck Healthcare Sundhedscenter KBH
Nyropsgade 17
1602 København V

Tlf. 70 21 63 63

Aarhus
Falck Healthcare Sundhedsundersøgelser
Scandinavian Center
Margrethepladsen 3, Plan 2
8000 Århus C

Tlf. 70 21 63 63

Find det sundhedscenter der er tættest på dig

 

Find sundhedscenter

 

Send Falck Healthcare en faktura

Send faktura på post
Falck Healthcare A/S
c/o Falck Danmark A/S
Att. Kreditorafdeling/Scanning
Trindsøvej 4-10
8100 Århus C.

Send faktura på e-mail
Send PDF/tiff-faktura til faktura.falckhealthcare@falck.dk

E-mails og vedhæftede fakturaer behandles automatisk. Vi kan altså ikke svare på spørgsmål eller reagere på indhold i en e-mail.

Vi modtager kun fakturarer på e-mail i PDF og Tiff – ellers bliver de ikke behandlet.

Send faktura elektronisk via EAN
Du er også velkommen til at sende en elektronisk faktura via
EAN nr: 5790001968151

Har du spørgsmål til fakturaen?

Send e-mail