Kontakt - for dig som arbejdsgiver

Spørgsmål om driften af din virksomheds ordning

Kontakt Falck Healthcare support

Hvis du har spørgsmål til driften af din virksomheds ordning, kan du kontakte Falck Healthcare support.

Ring 70 27 20 50

Send e-mail til Falck Healthcare support 

Spørgsmål om din virksomheds ordning

Kontakt Falck Healthcare Salg

Vil du gerne høre mere om, hvordan vi kan hjælpe dig og din virksomhed med at løse en konkret udfordring med sundhed?

Ring 70 33 04 04

Send e-mail til salgsafdelingen 

Få et helbredstjek eller sundhedstjek

Sundhedsundersøgelser

København

Falck Healthcare Sundhedscenter KBH
Nyropsgade 17
1602 København V

Tlf. 70 21 63 63

Aarhus

Falck Healthcare Sundhedsundersøgelser
Scandinavian Center
Margrethepladsen 3, Plan 2
8000 Århus C

Tlf. 87 30 07 08

Læs mere om sundhedsundersøgelser.

Få en gennemgående sundhedsundersøgelse på et af vores sundhedscentre

Mød vores konsulenter

Anette Rasmussen
Kommerciel direktør

  
Anette.rasmussen@falck.com

Private Virksomheder

Charlotte Berner
Head of strategic sales

Ring 51 58 95 81
chbe@falck.dk

Kristian Fredholm
Strategic Healthcare Advisor

Ring 29 69 55 61
kfk@falck.dk

Maria Grønbech
Strategic Healthcare Advisor

Ring 31 70 17 47
mgr@falck.dk

Kristian Folke Johansen
Strategic Healthcare Advisor

Ring 23 28 01 93
Kristian.f.johansen@falck.dk

Anders Orquin
Strategic Healthcare Advisor

Ring 29 69 55 82 
alo@falck.dk 

Helle Nørrelund
Account Manager

Ring 27 63 88 10
Helle.noerrelund@falck.dk

Ninett Christensen
Account Manager

Ring 31 20 24 22
Ninett.christensen@falck.dk

Forsikring og Pension

Britt Hvirring Larsen
Key Account Executive


britt.h.larsen@falck.com

Søren Agerskov
Key Account Executive

Ring 29 40 15 63
soeren.agerskov@falck.dk

Søren Bennike
Key Account Manager

Ring 29 12 70 43
svsb@falck.dk

Offentlig sektor

Martin Braad Arvidsson
Ansvarlig offentligt marked

Ring 31 33 39 33
martin.b.arvidsson@falck.dk

Anja Baisgaard Gyldensten
Offentlig Sektoransvarlig

Ring 50 92 56 10
anja.B.Gyldensten@falck.dk

Salgssupport

Kontakt salgssupport

Ring 70 33 04 04
salg@falckhealthcare.dk