Kontakt - for dig som arbejdsgiver

Spørgsmål om driften af din virksomheds ordning

Kontakt kundeservice

Hvis du har spørgsmål til driften af din virksomheds ordning, kan du kontakte kundeservice.

Ring 70 27 20 50

Send e-mail til kundeservice 

Spørgsmål om din virksomheds ordning

Kontakt Falck Healthcare Salg

Vil du gerne høre mere om, hvordan vi kan hjælpe dig og din virksomhed med at løse en konkret udfordring med sundhed?

Ring 70 33 04 04

Send e-mail til salgsafdelingen 

Få et helbredstjek eller sundhedstjek

Sundhedsundersøgelser

København

Falck Healthcare Sundhedsundersøgelser
Store Kongensgade 132, 1.
1264 København K

Tlf. 33 32 63 63

Aarhus

Falck Healthcare Sundhedsundersøgelser
Scandinavian Center
Margrethepladsen 3, Plan 2
8000 Århus C

Tlf. 87 30 07 08

Læs mere om sundhedsundersøgelser.

Esbjerg

Falck Safety Services
Uglviggårdsvej 3
6705 Esbjerg Ø

Tlf. 87 30 07 08

Klinikken i Esbjerg er kun åben for grupper over 6 personer. Vi kan desværre ikke gennemføre Excellent undersøgelsen på klinikken.

Kontakt vores konsulenter

Jonas Janholt Waarst
Kommerciel direktør

Ring 61 30 80 80  
jjw@falck.dk

Charlotte Berner
Salgschef B-t-B

Ring 51 58 95 81
chbe@falck.dk

Regitze Siggaard
Forebyggelseschef

Ring 23 27 54 79
regitze.siggaard@falck.dk

Camilla Holst
Konceptchef for Org. og Ledelse

Ring 40 28 35 76
camilla.holst@falck.dk

Key Account Executive, Michael Bagge

Michael Bagge
Key Account Executive

Ring 20 42 30 98
mib@falck.dk

Senior Key Account Manager, Jan Wolf

Jan Wolf
Senior Key Account Manager

Ring 24 20 39 72
jaw@falck.dk

 

Chefkonsulent, Peter Richter

Peter Richter
Chefkonsulent

Ring 30 68 40 95
peter.richter@falck.dk

Senior Key Account Manager, Jan H. Sivertsen

Jan H. Sivertsen
Senior Key Account Manager

Ring 24 80 85 28
jsivertsen@falckhealthcare.dk

Key Account Manager, Maria Grønbech

Maria Grønbech
Key Account Manager

Ring 31 70 17 47
mgr@falck.dk

Anja Baisgaard Gyldensten
Offentlig Sektoransvarlig

Ring 50 92 56 10
anja.B.Gyldensten@falck.dk

 

Ansvarlig offentligt marked, Martin Braad Arvidsson

Martin Braad Arvidsson
Ansvarlig offentligt marked

Ring 31 33 39 33
martin.b.arvidsson@falck.dk

 

Søren Agerskov

Søren Agerskov

Ring 29 40 15 63
soeren.agerskov@falck.dk

Anders Orquin
Business Consultant

Ring 29 69 55 82
alo@falck.dk

Key Account Manager, Søren Bennike

Søren Bennike
Key Account Manager

Ring 29 12 70 43
svsb@falck.dk

Salgssupporter, Ninett Christensen

Ninett Christensen
Salgssupporter

Ring 70 33 04 04
salg@falckhealthcare.dk

CRM og Salgssupporter, Christina Riff

Christina Riff
CRM og Salgssupporter

Ring 70 33 04 04
salg@falckhealthcare.dk

Marketingchef, Mikkel Rand Hinrichsen

Mikkel Rand Hinrichsen
Marketingchef

Ring 28 91 53 15
mrh@falck.dk